Hakkımızda

Her geçen gün daha iyi bir dünyaya uyanma olasılığı bizim ana motivasyonumuz. Bu yüzden biz sosyal sorumluluk alanında uzmanlaşarak markalara rehberlik edebileceğimiz bir ajans olarak yola çıktık. Tabi ki geleceğe yürürken dijitalliği de yadsıyamazdık. Bu yüzden ikisini tek çatı altında birleştirdik: Shenibe Social ve Shenibe Digital olarak iki farklı konseptte hizmet veriyoruz. Ajansta, sosyal veya dijital fark etmeksizin proje yönetimine iki farklı noktadan yaklaşıyoruz.

a

Fikirden finale

Bir proje ajansı olarak 360 derece hizmet sunuyoruz. Şirketiniz adına hayata geçirmek istediğiniz sosyal sorumluluk ya da etkinlik projesinin; fikir üretimi, araştırması, sunumu, maliyeti, tedarikçi yönetimi ve saha uygulaması dahil her aşamasını yürütüp, finale ulaştırıyoruz.

a

Organizasyon

Geçmiş yıllardan süre gelen ya da kendi hazırladığınız proje fikrinin tedarik ve saha organizasyonunu süreçlerini üstlenip siz şirketinizin farklı işlerini yürütürken, biz projenizi hayata geçiriyoruz.

Ekip

Yeni nesil bir ajans olmanın en önemli noktalarından biri de işine heyecan duyan, vizyonlu, enerjik ve dinamik bir ekiple çalışıyor olmak. Bazen fazla enerjik.

1

Albina Jan Şen

Sürdürülebilirlik Proje Yöneticisi
4

Sencer Öztürk

Web Geliştirici
2

Halit Uyanık

Tedarik Proje Yöneticisi
5

Badem Sarkıkkulak

Motivasyon Sorumlusu
6

Ashyr Hallyyev

Meetup Proje Yöneticisi
3

İlayda Dişiaçık

Proje Stajyeri

Sorunuz mu var? Detaylı bilgi için iletişime geçin

Tedarik projeleriniz hakkındaysa öncelikle ShenibePRO ‘yu ziyaret edin