Hakkımızda

Her geçen gün daha iyi bir dünyaya uyanma olasılığı bizim ana motivasyonumuz. Bu yüzden biz sosyal sorumluluk alanında uzmanlaşarak markalara rehberlik edebileceğimiz bir ajans olarak yola çıktık. Tabi ki geleceğe yürürken dijitalliği de yadsıyamazdık. Bu yüzden ikisini tek çatı altında birleştirdik: Shenibe Social ve Shenibe Digital olarak iki farklı konseptte hizmet veriyoruz. Ajansta, sosyal veya dijital fark etmeksizin proje yönetimine iki farklı noktadan yaklaşıyoruz.

a

Fikirden finale

Bir proje ajansı olarak 360 derece hizmet sunuyoruz. Şirketiniz adına hayata geçirmek istediğiniz sosyal sorumluluk ya da etkinlik projesinin; fikir üretimi, araştırması, sunumu, maliyeti, tedarikçi yönetimi ve saha uygulaması dahil her aşamasını yürütüp, finale ulaştırıyoruz.

a

Organizasyon

Geçmiş yıllardan süre gelen ya da kendi hazırladığınız proje fikrinin tedarik ve saha organizasyonunu süreçlerini üstlenip siz şirketinizin farklı işlerini yürütürken, biz projenizi hayata geçiriyoruz.

Ekip

Yeni nesil bir ajans olmanın en önemli noktalarından biri de işine heyecan duyan, vizyonlu, enerjik ve dinamik bir ekiple çalışıyor olmak. Bazen fazla enerjik.

about-team-7

Albina Jan Şen

UI/UX Expert
about-team-5

Patrick Fuller

Developer
about-team-1

Halit Uyanık

Lead Designer
about-team-6

Nick Salazar

Copywriter
about-team-4

Sencer Öztürk

Project Manager
about-team-3

Alan Martin

Developer
about-team-2

Büşra Kegaki

UI/UX Expert
about-team-8

Kim Dixon

Developer

Sorunuz mu var? Detaylı bilgi için iletişime geçin

Tedarik projeleriniz hakkındaysa öncelikle ShenibePRO ‘yu ziyaret edin